Dwa tysiące czternaście!

Znowu minął rok! Choć Bina w sierpniu skończyła 2 lat, to jest to już nasz trzeci wspólny sylwester (kupiliśmy Bine w październiku). Sunia raczej nie boi się wystrzałów (chyba dlatego że nasza psia szkoła mieści się na poligonie i czasem słychać strzały), więc wszystko było super! Tak jak obiecałam zrobiłam film. Nie miał być poruszający, ani sentymentalny i taki nie jest , bo opisuje nasze święta. Jednak na koniec wstawiałam zdjęcia z minionego roku. Zdjęcia jak zdjęcia, ale jak na nie patrzę to czuję sia taka dumna z Łaciatej. Nie chcę brzmieć jak zarozumiały właściciel zapatrzony i wywyższający swojego pupila ponad inne bo taka nie jestem. Ale jak oglądam tą część filmu to myślę jaka ona była dzielna i ile zniosła moich humorków (a ile ja jej :D).
No więc teraz czas na życzenia 🙂 Życzę Wam i Waszym psiakom jak najwięcej wspólnie spędzonego czasu. Dużo wspólnej nauki – obojętnie czy zakończonej sukcesem (jednak życzę by sukcesów było jak najwięcej). To był wspólne życzenia s teraz osobno.

Moi drodzy czytelnicy (Ci dwunożni :P)

Ponieważ  nie wiem w jakim jesteście wieku i jakie macie marzenia złoże Wam trochę ogólne życzenia. Eghem… A więc życzę Wam byście (1) wyznaczali sobie cele, (2) konsekwentnie do nich dążyli, (3) osiągali je 🙂 , (4) jak najdłużej cieszyli się sukcesem.

Drogie czworo, może trzynogi,

Wam jest prosto złożyć życzenia, bo jesteście takie cudowne, że cieszy Was każda drobnostką. A więc życzę Wam jak najwięcej czasu spędzonego z właścicielami!

Reklamy

2 thoughts on “Dwa tysiące czternaście!

  1. Filmik na prawdę świetny, fajnie go zmontowałaś! 🙂
    Również życzymy Wam samych sukcesów i wspaniale spędzonego razem czasu w nowym roku! xD Pozdrawiamy, Martyna&Fuks :3

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s